Zasoby

Pojazd szkoleniowy

Do dyspozycji kursantów jest nowy samochód Kia Rio IV - taki sam jak samochody egzaminacyjne w WORD w Olsztynie. Zależy mi, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i właściwe warunki szkolenia. Pojazd jest wyposażony w automatyczną klimatyzację z funkcją odparowywania, co zapewnia wysoki komfort jazdy niezależnie od warunków zewnętrznych. Ponadto w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa pojazd jest wyposażone w dodatkowe aktywne systemy, m.in.:

Zdjęcie samochodów nr 1Zdjęcie samochodów nr 2Zdjęcie samochodów nr 3Zdjęcie samochodów nr 4

Sala wykładowa

Sala wykładowa mieści się w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Nidzicy. Na wyposażeniu są tablice poglądowe z zakresu szkolenia oraz sprzęt multimedialny

Wykłady prowadzone są w nowoczesny, atrakcyjny sposób, wspomagane techniką multimedialną. Umożliwiam także odbycie niektórych zajęć teoretycznych w formie zdalnej wideokonferencji.

Zdjęcie sali nr 1Zdjęcie sali nr 2Zdjęcie sali nr 3Zdjęcie sali nr 4

Plac manewrowy

Plac manewrowy znajduje się za budynkiem Liceum Ogólnokształcącego w Nidzicy, przy ul. Jagiełły 1. Stanowisko do ćwiczenia "łuku" jest takie samo jak na placu egzaminacyjnym. Istnieje także możliwość odpłatnego skorzystania z placu manewrowego WORD w mieście egzaminacyjnym. Daje to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w warunkach, w których kursant będzie przystępował do egzaminu.