Weekend w pensjonacie na Mazurach

Informujemy, że promocja została zakończona z dn. 31.08.2011r.

Raz do roku na przełomie stycznia i lutego odbywa się losowanie nagrody głównej wśród absolwentów naszego ośrodka, którzy ukończyli kurs w roku ubiegłym. Nagrodą główną w konkursie jest dwudniowy pobyt dla dwóch osób (kursant + osoba towarzysząca) w naszym pensjonacie nad jeziorem Świętajno (Narty). Termin pobytu ustalany jest ze zwycięzcą konkursu na przełomie czerwca i lipca.

Opis obiektu

Pensjonat położony jest w malowniczej miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno (Narty). Budynek jest nowy, całoroczny, ogrzewany, 3 - kondygnacyjny. Jego powierzchnia wynosi 250 m2. Posiada 4 duże tarasy, dwa salony z otwartymi kuchniami (każdy po 35 m2) i 4 łazienki. Na poddaszu znajduje się 6 pokoi gościnnych. Budynek podzielony jest na dwie strefy z osobnymi wejściami. Cały obiekt utrzymany jest w stylu myśliwskim.

Każda strefa posiada odrębny ogród. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i chroniony. Posiada miejsca do parkowania, grill, wydzielony kącik wypoczynkowy, miejsce na ognisko.

Okolica

Narty to malownicza miejscowość położona wśród lasów i jezior. Najbliżej położone jest jezioro Świętajno (Narty) (ok. 200 m od pensjonatu). Posiada ono I klasę czystości. Zachwyca bajeczną plażą i przepiękną barwą wody. Inne okoliczne jeziora to Brajnickie i Warchały. W okolicy znajduje się wiele sklepów, ośrodków wypoczynkowych, obiektów gastronomicznych, szkoła nurkowania i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Galeria

Zdjęcie obiektu nr 1 Zdjęcie ogrodu nr 1 Zdjęcie ogrodu nr 2 Zdjęcie ogrodu nr 3
Zdjęcie pokoju nr 1 Zdjęcie pokoju nr 2 Zdjęcie pokoju nr 3 Zdjęcie pokoju nr 4
Zdjęcie wnętrza nr 1 Zdjęcie wnętrza nr 2 Zdjęcie wnętrza nr 3 Zdjęcie wnętrza nr 4

Załączniki: