Oferta

Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. Kładziemy duży nacisk na szkolenie teoretyczne i praktyczne. Większość zajęć praktycznych odbywa się w mieście egzaminacyjnym. Do wyboru są Olsztyn lub Mława. Naszymi priorytetami są:

Pojazd szkoleniowy

Dysponujemy pojazdami Fiat Punto 2012 oraz Fiat Grande Punto. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i właściwe warunki szkolenia. Pojazdy są wyposażone w klimatyzację, co zapewnia wysoki komfort jazdy niezależnie od temperatury powietrza. Ponadto w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa pojazdy są wyposażone w systemy ABS, EBD, opony zimowe oraz elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka. Regulacja wysokości siedzenia i kierownicy nie tylko zwiększy komfort jazdy, ale też pozwoli praktycznie przećwiczyć regulację tych elementów, co ma duże znaczenie podczas jazdy egzaminacyjnej. Wyposażenie naszego pojazdu jest identyczne z tym, które posiadają samochody egzaminacyjne WORD w Olsztynie i WORD w Mławie.

Zdjęcie samochodów nr 1 Zdjęcie samochodów nr 2 Zdjęcie samochodów nr 3 Zdjęcie samochodów nr 4

Sala wykładowa

Sala wykładowa mieści się w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Nidzicy. Spełnia ona wszelkie wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 4 marca 2016 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców. Na wyposażeniu ośrodka znajdują się tablice poglądowe z zakresu szkolenia oraz sprzęt multimedialny

Wykłady prowadzone są w nowoczesny, atrakcyjny sposób, wspomagane techniką multimedialną. Umożliwiamy także odbycie niektórych zajęć teoretycznych w formie zdalnej wideokonferencji.

Ponadto każdy kursant otrzymuje bezpłatnie materiały szkoleniowe.

Zdjęcie sali nr 1 Zdjęcie sali nr 2 Zdjęcie sali nr 3 Zdjęcie sali nr 5

Plac manewrowy

Plac manewrowy znajduje się za budynkiem Liceum Ogólnokształcącego w Nidzicy, przy ul. Jagiełły 1. Wyposażenie placu jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 4 marca 2016 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców. Istnieje także możliwość odpłatnego skorzystania z placu manewrowego WORD w mieście egzaminacyjnym. Daje to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w warunkach, w których kursant będzie przystępował do egzaminu.